Lokalne vijesti

14.11.2018

Čak 16 medalja za Judo klub Meto na međužupanijskom turniru Ippon

Judo klub Meto Labin na završnom je turniru Ippon Istarske i Primorsko-goranske županije održanom u Puli osvojio 16 medalja. U borbi na parteru u kategoriji U-8 kod dječaka  Nolan Bračun i Vito Načinović osvojili su treće mjesto. Kod djevojčica u istoj kategoriji Nola Fornažar bila je prva, Elin Pifar druga, a Dora Kešac i Elizabeta Pučić treće. U uzrastu do 10 godina Brončane medalje osvojili su Lucas Janjić, Marijan Vukelić i Fran Baćac. U istom uzrastu kod djevojčica Ajla Šahdanović okitila se zlatom. U borbi u stojećem stavu u uzrastu do 12 godina kod dječaka Emin Mujkić je osvojio srebrnu, a Lucas Max Gobo brončanu medalju. Kod djevojčica u istom uzrastu Evelin Baćac bila je druga, a Zita Lukšić i Marissa Janjić treće. U uzrastu do 14 godina kod djevojčica Valentića Vlačić plasirala se na treće mjesto. U ukupnom poretku, među 13 klubova, Judo klub Meto osvojio je peto mjesto.