Lokalne vijesti

14.12.2018

Rukometaši Rudan Labina dočekuju lidera Premijer lige zagrebačku Dubravu

Rukometaši Rudan Labina sutra  u 12.kolu Premijer lige dočekuju Rukometni klub Dubrava. Gosti su trenutno vodeća momčad lige s 18 osvojenih bodova i samo dva poraza. Kovari se pak nalaze na petom mjestu s 12 osvojenih bodova.  U prvom djelu sezone na gostovanju u zagrebačkoj Dubravi labinski rukometaši  su odlično parirali domaćinu cijelu utakmicu. Na poluvrijeme se išlo  rezultatom 14-14 da bi na kraju bodovi ipak ostali u Zagrebu i to minimalnom pobjedom Dubrave 31-30. I sutra se očekuje odlična utakmica u kojoj će se bodovi uzeti u posljednjim minutama utakmice. Sutrašnja utakmica, koja se u Sportskom centru Franko Mileta igra s početkom u 20 sati, posljednja je utakmica u Premijer ligi prije zimske pauze, a rukometaše Rudan Labina, prije odlaska na odmor očekuje iduće srijede, 19.prosinca u Kašteliru finalna utakmica Kupa Istre protiv Rukometnog kluba Buzet. Aktivni će ovog vikenda biti i dječaci Rudan Labina. U nedjelju se naime, u maloj dvorani Sportskog centra Franko Mileta igra 7.kolo Prve Hrvatske rukometne lige dječaka Zapad. Mali kovari igrat će protiv vršnjaka rukometnih klubova Poreč i Umag. Prvu utakmicu s početkom u 10 sati igraju Rudan Labin i Poreč, sat vremena kasnije na teren će Umag i Rovinj, u 12 sati Rovinj i Poreč, i u 13 sati Rudan Labin i Umag.