Lokalne vijesti

31.03.2014

Uspješni mladi judaši Judo kluba Ippon

Mladi judaši Judo kluba Ippon iz Labina sudjelovali su proteklog vikenda na 4. Sakura kupu održanom u Samoboru,  koji je okupio 220 natjecatelja iz 24 kluba iz Hrvatske i Ukrajine. U ukupnom poretku 9 labinskih judaša koliko iz se natjecalo zauzeli su 10. mjesto. U kategoriji U-12 do 34 kilograma Davor Glončak bio je 5., a Rikardo Načinović do 42 kilograma zauzeo je 3. mjesto. Petar Dundara je u kategoriji U-14 do 34 kilograma osvojio treće mjesto, Gabrijel Ružić do 38 kilograma prvo, Erik Škabić do 55 kilograma treće i Dominik Ipavec do 60 kilograma drugo mjesto. U kategoriji U-16 do 55 kilograma Erik Zahtila osvojio je treće mjesto, Kristijan Jelić je do 66 kilograma bio drugi, a Ricardo Bolterstein do 73 kilograma osvojio je prvo mjesto. Mlade judaše vodili su treneri Vedran Pizentić i Dino Kostadina. Treneri Judo kluba Ippon Danijel i Vedran Pizentić prošlog su vikenda sudjelovali na 4. Hungarian openu u katama u Mađarskoj.  Osvojili su prvo mjesto ispred ekipa Švedske i Mađarske. Na turniru u katama nastupilo je 20 parova iz Mađarske, Švedske, Rumunjske, Austrije i Hrvatske.