Lokalne vijesti

Holcim Laborant

04.11.2019

Lauri Batelić dva, a Alanu Tursunoviću jedan zlatni pehar

Na  36. otvorenom prvenstvu Slovenije, održanom u subotu u Zagorju ob Savi članovi Kickboxing kluba „Budokai Labin“, koji su nastupili u pointfightingu osvojili su tri zlatna pehara te po jednu srebrnu i brončanu medalju. Laura Batelić je napravila stopostotni učinak, dvije kategorije i dva pehara za prvo mjesto. Nastupala je u konkurenciji djevojčica u kategoriji do 28 i 32  kilograma. Alan Tursunović  osvojio je pehar za prvo  mjesto kod starijih kadeta  u kategoriji plus 69  kilograma. Marino Faraguna je u konkurenciji seniora  ovo natjecanje iskoristio kao pripremu za Svjetsko prvenstvo jer je za protivnike imao reprezentativce Italije i Austrije. Osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju  u kategoriji do 89 kilograma, a u kategoriji do 84 kilograma broncu. Na Slovenija openu, održano  u organizaciji Kickboxing saveza Slovenije  i domaćeg kickboxing  kluba,  nastupilo je  66  klubova iz 9 država  sa  442  natjecatelja.