Lokalne vijesti

22.09.2020

Labinske trkačice i trkači na 2. Pula Marathonu

Na subotnjoj sportsko-rekreativnoj atletskoj utrci 2. Pula Marathon, koja je okupila 600 trkača u tri utrke na 5, 10 i 21 kilometar nastupili su i labinski trkači. Za Triatlon klub Albona Extreme nastupilo je 16 trkača i trkačica. Na najdužoj utrci, 21 kilometar, najbrži je bio Ivan Kernjus osvojivši treće mjesto. Ivan Stanić bio je 10., a Žarko Fabac zauzeo je 55. mjesto. U utrci dužine 10 kilometara u ciljnu liniju u Areni Dean Sošić prešao je deseti. Moreno Mohorović osvojio je 18. mjesto, Goran Oejić 23., a uspješno su istrčali utrku i Ronald Veljak, Lučano Sošić, Tineke Kraji, Suzana Laković, Zoran Kovačić, Roberto Pilar, Ana Jurcan i Kristina Punić. U utrci na 5 kilometara nastupili su Eda Mikuljan Veljak i Davor Pejić. Od Labinjana nastupili su još u utrci na 21 kilometar Bruno Češljar iz Atletskog kluba Albona, na 10 kilometara Sandro Benazić iz Brdsko biciklističkog kluba Istra Bike te na 5 kilometara Goran i Jelena Glavičić.